Background Background
- A +
VA
A A
 • pl Język Polski
 • en Język Angielski
 • GE Język
 • KZ Język
 • ru Język Rosyjski
 • UA Język Ukraiński
Background
Background
Background
Background
 • pl Language Polski
 • en Language Angielski
 • GE Language
 • KZ Language
 • ru Language Rosyjski
 • uk Language Ukraiński
Background

Uczelnie

Uniwersytet Wrocławski

University Building

Jeden z najstarszych uniwersytetów Europy Środkowo-Wschodniej posiadający ponad 300-letnie tradycje. Największa uczelnia na Dolnym Śląsku. Uczelnia posiada 10 wydziałów, które oferują studia na ponad 70 kierunkach studiów I stopnia, 4 kierunkach jednolitych magisterskich, 3 kierunkach inżynierskich oraz 60 kierunkach studiów II stopnia i ponad 250 specjalnościach. 

Czytaj więcej

Politechnika Wrocławska

University Building

Politechnika Wrocławska jest jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz liderem polskich rankingów uczelnianych. Nowoczesne techniczne wykształcenie otrzymuje tu około 25 000 studentów. Kształcą się na 13 wydziałach mając do wyboru 50 różnorodnych kierunków studiów oraz 36 programów prowadzonych w językach obcych.

Czytaj więcej

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

University Building

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu jest jedną z najlepszych specjalistycznych uczelni w Polsce. Jest spadkobiercą intelektualnego i naukowego dorobku uczelni lwowskich i ich tradycji. Łączy dziedzictwo i najlepsze tradycje z innowacyjnością. Studiuje tu około 7 000 studentów.

Czytaj więcej

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

University Building

Od lat najczęściej wybierana uczelnia ekonomiczna w Polsce.  Wszystkie budynki naszej uczelni zlokalizowane są  w jednym miejscu; w pobliżu znajdują się również akademiki i basen.  Uczelnia oferuje ciekawe kierunki studiów oraz liczne koła naukowe zajmujące się zagadnieniami, m.in. z zarządzania, logistyki, bankowości. 

Czytaj więcej

Uniwersytet WSB Merito Wrocław

University Building

Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) jest największą niepubliczną uczelnią na Dolnym Śląsku. Od lat plasuje się w czołówce rankingów szkół wyższych.

Czytaj więcej

Uniwersytet Dolnośląski DSW Wrocław

University Building

Uczelnia powstała w 1997 roku. Jej założycielem było Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny we Wrocławiu. Dolnośląska Szkoła Wyższa kształci 3,5 tys. studentów na 14 kierunkach studiów I i II stopnia, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami, w oparciu o autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia. 

Czytaj więcej

Coventry University Wrocław

University Building

Coventry University jest pierwszym i jedynym brytyjskim uniwersytetem w Polsce, który otwierając kampus właśnie we Wrocławiu, dał przyszłym studentom możliwość skorzystania z brytyjskiej edukacji.

Czytaj więcej
Background

Wysoki poziom edukacji

Wrocławskie uczelnie plasują się wysoko w rankingach oferują bardzo bogatą i zróżnicowaną propozycję studiów wyższych. Kierunki i specjalności oferty edukacyjnej stale dostosowują się do wymogów rynków pracy i światowych tendencji.