Start rejestracji do „Teraz Wrocław”!

Zapraszamy do udziału w Projekcie „Teraz Wrocław” w 2015 roku. 

Zanim przystąpisz do wypełnienia formularzu rejestracyjnego zapoznaj się z poniższymi informacjami:

  1. Nie wszystkie uczelnie biorące udział w Projekcie oferują w tym roku bezpłatne miejsca. Informacje o liczbie bezpłatnych miejsc znajdziesz w zakładce wybranej uczelni: tuProsimy nie wybierać w formularzu odpowiedź „Ubiegam się o studia na zasadzie zwolnienia z opłat ”, jeśli wybrana przez Ciebie Uczelnia nie oferuje bezpłatnych miejsc (w ogóle lub na pewnym kierunku).
  2. Cały proces rekrutacyjny będzie przebiegać na Uczelni. Oznacza to, że wszyskie dokumenty (sprawdź jakie dokumenty są wymagane na wybranej przez Ciebie Uczelni: tu) kandydat przesyła bezpośrednio do osób, odpowiadających za rekrutację uczestników Projektu. Kontakt do tych osób znajdziesz w zakładce wybranej Uczelni: tu.
  3. Jak się dowiedzieć, czy rejestracja w Projekcie przebiegła pomyślnie? Po wypełnieniu formularzu rejestracyjnego otrzymasz na swój adres e-mail link do ankiety rejestracyjnej Projektu „Teraz Wrocław” oraz informacje o następnych krokach.  Do osób, które zarejestrowały się wcześniej i nie dostały ankiety zostanie ona też wysłana drogą mailową.
  4. Do kiedy można się rejestrować w Projekcie? Każda uczelnia biorąca udział w Projekcie ustaliła własny harmonogram rekrutacji. Sprawdź terminy rekrutacji na wybranej Uczelni tu. Pamiętaj, że nie możesz się rejestrować do udziału w Projekcie, jeśli termin złożenia dokumentów na wybranej uczelni już minął.
  5. Czym zajmuje się Projekt „Teraz Wrocław”? Będziemy wspierać Cię informacjami o przebiegu rekrutacji, udzielać konsultacji w sprawach związanych z przygotowaniem dokumentów, wyborem uczelni i kierunku, pomagać w kontaktach z Uczelniami.


W razie pytań zapraszamy na skype-konsultacje (kontakt: Study in Wroclaw), lub kontakt mailowy: office@studyinwroclaw.com.

Życzymy powodzenia!

Zespół Projektu „Teraz Wrocław”