Co to jest Study in Wroclaw?

Study in Wroclaw to projekt, który powstał w 2006 roku z inicjatywy władz miejskich Wrocławia oraz wrocławskich uczelni. Działania projektu skierowane są głównie na promocję oferty edukacyjnej wrocławskich uczelni wśród młodzieży z krajów Europy Wschodniej oraz uproszczenie procedur rekrutacyjnych. Od początków funkcjonowania projektu we Wrocławiu studia podjęło kilka tysięcy osób. Korzystając z pomocy projektu przeszli oni procedurę rekrutacji, stając się studentami i absolwentami wrocławskich uczelni.
Wrocław to miasto otwarte na studentów różnych narodowości, które przyciąga wyjątkową atmosferą.

Wrocław to miasto otwarte na studentów różnych narodowości, które przyciąga wyjątkową atmosferą.

Co oferujemy w ramach Study in Wroclaw?

  • Szeroka oferta kierunków renomowanych wyższych uczelni publicznych i niepublicznych,
  • Bezpłatne konsultacje dotyczące rekrutacji prowadzone przez wykwalifikowany zespół,
  • Uproszczona procedura rekrutacyjna,
  • Bezpłatny udział w projekcie,
  • Sprawdzone i wypracowane metody współpracy poparte wieloletnim doświadczeniem.

Projekt Study in Wroclaw jest inicjatywą niekomercyjną. Pracownicy biura udzielają porad i odpowiadają na zapytania w języku polskim, rosyjskim lub ukraińskim.

Partnerzy projektu

Aby móc zaoferować uczestnikom projektu jeszcze atrakcyjniejsze wsparcie nawiązujemy kontakty z wysokiej klasy partnerami branżowymi. Oferują oni pomoc kandydatom i studentom zapisanym do projektu.

Visa and Work-logo

Firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej cudzoziemców. Posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w obszarze legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców. Z usług firmy można skorzystać zarówno przed, w trakcie jak również po studiach. W ramach wsparcia uczestników projektu eksperci firmy oferują bezpłatne 30 minutowe konsultacje podczas których odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą wypełnić wniosek o legalizację pobytu lub przygotować pismo do urzędu.